Çocuk Top Havuz ve Oyun Topu Havuzu Fiyatları

Fomtoys Kalitesi ile top havuzu...

Bütün top havuzu çeşitleriyle ...

Üyelik Girişi
Linkler
Site Haritası
Takvim

Anasayfa

 
 
 
  • 1
  •  
  • 2
  •  
Top havuzu kendi üretmiş olduğumuz ürünlerden biri olup çocukların eğlenceli vakit geçirmelerini sağlayan aynı zamanda da fiziksel gelişimlerine yardımcı olan bir üründür. Uzun bir süredir anaokullarında, kreşlerde, mini clupler de, AVM’ler de çocukların eğlence adasına dönüşmüş bir ürün olarak talep gömektedir.
31.12.2013
Top havuzu kendi üretmiş olduğumuz ürünlerden bir tanesidir. Çok uzun senelerdir eğlence merkezlerinde kreş ve anaokullarında kullanılan bir aktivite alanıdır. Çeşitli top havuzları bulunmaktadır. Yapıldığı malzeme (plastik, sünger, fileli) ebatları farklılık göstermektedir, isteğe göre özel ebatlarda da yapılabilir. Peki nedir bu top havuzu ve hangi amaçla kullanılır. Top havuzları içerisinde renkli (sarı, kırmızı, mavi, yeşil) topların bulunduğu eğer fileli ise kaydıraklı tercihe göre trambolinli, çoğu eğlence merkezinde içinde bölümlerin bulunduğu oyun alanıdır. Çocukların eğlenceli vakit geçirmelerine, sosyal bir ortamda bir arada paylaşımda bulunmalarını sağlar.
27.11.2013
Bu yazımızda top havuzlarından bahsedeceğiz. Top Havuzu keyifli, eğlenceli, çocuklarınızın bir arada vakit geçirebileceği ve yaratıcı olabileceği bir oyun alanıdır. Top havuzu; içerisinde renkli (kırmızı, yeşil, sarı, mavi) küçük plastik topların bulunduğu 4 tarafı file veya süngerle kapatılmış oyun alanıdır.
08.10.2013
Sitemizde görmüş olduğunuz tüm top havuzu çeşitleri kjendi imalatımızdır . Yapmış olduğumuz top havuzu modelleri her nekadar bir ticaret olduğunu düşünerek yapsakta bi yandan da bunların içinde çocuklarımızın vakit geçirirken sağlıklı bir şekilde eğlenebilmelerini göz ardı etmiyoruz . Sizde top havuzu modellerimizden birine sahip olursanız şayet top havuzu topları nı en azından ay da bir kez bir temizlikten geçirmenizi tavsiye ederim. Bunun haricinde top havuzunuzu aldığınız her neresi olursa olsun daha önce yapmış olduğu bir kaç adresi ziyaret etmeden almayınız ...
20.07.2013
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam16
Toplam Ziyaret12454
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar2.35452.3639
Euro2.65922.6699
Hava Durumu
Anlık
Yarın
9° -1°
Saat