BİZ KİMİZ?

Kalite ürünler üreterek, kaliteyi kontrol etmiyor üretiyoruz!

Servet DÖNMEZ

Founder of Dönmez Grp Ltd.,

BİZ KİMİZ?

Firmamız 2008 yılında top havuzu ve oyun parkı sektöründe hizmet vermeye başlayarak ürünlerimiz alışveriş merkezleri,oteller,lokantalar, parti evleri,oyun evleri,çocuk eğlence merkezlerinde kullanılmaktadır.

Firmamız müşterilerimizin alanlarına uygun,özel kuruma özel tasarım yaparak üretim yapmaktadır.

Dönmez Grup Ltd. Şti. olarak yıllar önce başlamış olduğumuz top havuzu imalatımıza , top havuzu , oyun parkı ve  anaokulu malzemeleri gibi top havuzu ile alakalı ne kadar ürün varsa hepsini birbirine sırasıyla düzgün bir şekil de ekleyip sektörümüzün dışına hiç çıkmadan bu sektör de yükselmeye çalışmaya devam etmekteyiz.

 

Dönmez grup olarak 1000 m2lik fabrikamızda üretmiş olduğumuz top havuzu Türkiye’nin adı geçer bir çok firmasına vermiş olmanın gururuyla şimdilerde de bu işin ihracatını yapıyor durumdayız.

Bu yıl dünyanın 8 ülkesine ihracat yapmış olmakla birlikte önümüzdeki senede katılacağımız diğer fuarlarla birlikte bu ülkeleri iki katına çıkartmak gibi bir hedefle yolumuza devam etmekteyiz.

Ürün bilgi veya sorularınız için yan tarafta bulunan Talep Formu'na tıklayarak form üzerinden bizlerle iletişim kurabilir fiyat teklifi alabilirsiniz .